O nás | Rekreační středisko Radava

Nabízíme ubytování ve 20-ti vybavených chatách, stylizovaných ve dřevě a 5-ti karavanech

Samotný areál Rekreačního střediska Radava je zajímavě situovaný svou polohou uprostřed lesíku. Chaty i karavany jsou ukryté ve stínu stromů, které umožňují příjemný odpočinek, což zvláště v parných letních dnech naši rekreanté oceňují. 

Místní krásné pláže okouzlí každého a při procházce po pobřeží uvidíte i zámek Orlík stojící na vzdáleném protějším břehu orlické přehrady.Na své si přijdou jak rodiny s dětmi, tak cyklisté, rybáři i houbaři.

VEŠKERÉ UBYTOVACÍ PROSTORY JSOU NEKUŘÁCKÉ !

Za pěkného počasí si snídani, oběd nebo večeři můžete vychutnat na terase chaty či karavanu. Obklopeni okouzlující přírodou,  můžete bez obav  během vašeho pobytu naplno užívat klid, soukromí a pohodu.

Připojení WiFi je v rámci celého areálu Rekreačního střediska Radava  i Hospody Radava k dispozici  ZDARMA.

Ubytování, které Vám nabízíme,  je  ideální pro vaše hosty - obchodní partnery, zahraniční či domácí návštěvy, přátele nebo rodinu. Výhodou je denně otevřená  stylová dřevěná Hospoda Radava s kvalitní domácí kuchyní.

V areálu Rekrečního střediska Radava je pro vás k dispozici pingpongový stůl, malé hřiště na míčové hry,  pro nejmenší návštěvníky je připraveno dětské hřiště s houpačkou a pískovištěm a  udržovaný trávník v celém areálu. 

Po domluvě je možné vzít s sebou i domácí drobné zvířectvo (psy apod.).

Během hlavní sezony je v rámci Radavy obchod se základními potravinami a pečivem( na objednávku), ve vzdálenosti 150 m od našeho areálu. Mimo sezonu je obchod 2 km ve vesnici Chrást. Větší prodejna je v provozu celoročně v Kovářově, cca 6 km od Radavy.

Parkování  je možné pouze na vymezených plochách v areálu Rekreačního střediska Radava.

Pokyny k ubytování v Rekreačním středisku RADAVA

 • Nezakládejte ohniště mezi chatkami a karavany
 • Udržujte pořádek v  chatách, karavanech a jejich okolí.
 • Dodržujte provozní řád Rekreačního střediska RADAVA.
 • Poruchy hlaste, prosím přímo správci nebo paní správcové

  Nástupní termín:
  HLAVNÍ SEZONA - je to vždy sobota od 13:00 hod.
  Termín opuštění a předání chatky: v letní sezoně je to vždy sobota do 11:00 hod.

  MINOSEZONA - nástupní termíny pro ubytování jsou řešeny individuálně dle požadavků objednatele se správci na tel. 602 236 565.

  Během HLAVNÍ SEZONY pronajímáme chaty a karavany přednostně na celý týden, a to od soboty do soboty! Pouze při nenaplnění turnusu uvolňujeme krátkodobější termíny.


Vratná kauce 500 Kč (chata/karavan)

 •  při nástupu  na ubytování se vybírá vratná kauce 500,- Kč
 • Ubytovaní provedou závěrečný úklid a po kontrole zařízení chaty/karavanu jim bude kauce vrácena.
 • Kauce slouží jako vratná záloha na úhradu ztracených, rozbitých, poškozených částí inventáře nebo nedostatečného úklidu na závěr pobytu .