VÍTEJTE | Rekreační středisko Radava

Vítáme vás na Radavě

Rádi bychom vám prostřednictvím našich stránek Rekreačního střediska RADAVA nabídli ideální místo k prožití vaší příjemné dovolené, či víkendového pobytu. Nabízíme  vám ubytování ve dvaceti velmi pěkných zrekonstruovaných chatkách a pěti karavanech, poskytujících dostatečný komfort a soukromí za vynikající cenu.

Rekreační středisko Radava vám nabízí dovolenou v oblasti s nádhernou přírodou obklopenou  lesy, přímo u břehu Orlické přehrady. Rozlehlá plocha přehrady umožňuje kromě koupání  a rybaření také příležitost pro provozování vodních sportů jako jachting a windsurfing.
V blízkém okolí  Rekreačního střediska RADAVA se nachází velké množství turistických a cykloturistických stezek s různými přírodními a kulturními zajímavostmi.

Rádi u nás uvítáme školní výlety, tábory  i školy v přírodě.
Po domluvě je možné uspořádat rodinné oslavy, společenské nebo firemní akce včetně ubytování.

Na 25Radavě se můžete koupat, lenošit na dece u vody, podnikat vycházky do okolní přírody spojené se sběrem hub.

Můžete využít i parník a navštívit zámek Orlík nebo hrad Zvíkov. Pobyt u nás na Radavě je vhodný pro rodinnou dovolenou, seniory, pejskaře, rybáře.  Rybáři budou nadšeni svými úlovky. Povolenku po dohodě zajistíme.

 V bezprostředním sousedství Rekreačního střediska Radava najdete stylovou dřevěnou Hospodu RADAVA s vnitřním i venkovním posezením, kde si můžete zatancovat či jen tak posedět u živé hudby.

Přijeďte si odpočinout od každodenního stresu a užijte si na Radavě.
Těšíme se na vás!